Lista aktualności
PRZYWÓZ
Godzina odjazdu | KM | Przystanki |
405 | 0 | Lublin ul. Koncertowa |
415 | 6 | Krańcowa p. Pogodnej |
417 | 7 | Krańcowa p. Drodze Męcz. Majdanka |
419 | 8 | Kunickiego p. Szkole Podstawowej |
421 | 9 | Kunickiego p. Mickiewicza |
422 | 10 | Zemborzycka p. Kruczkowskiego |
424 | 13 | Diamentowa p. Samsonowicza |
425 | 16 | Nadbystrzycka „Politechnika” |
426 | 17 | Głęboka p. Narutowicza |
427 | 18 | Filaretów „Globus” |
429 | 19 | Jana Pawła II p kościele |
431 | 20 | Armii Krajowej p. Jutrzenki |
434 | 22 | Aleje Kraśnickie p. Zana |
436 | 23 | Aleje Kraśnickie p. Głębokiej |
438 | 25 | Aleja Warszawska „Botanik” |
440 | 26 | Aleje Solidarnści p. Puławskiej |
442 | 27 | Kompozytorów Polskich |
444 | 28 | Smorawińskiego „Bank PKO” |
450 | 30 | Andersa p. Lwowskiej |
455 | 31 | Andersa „kładka” |
500 | 33 | Turystyczna „LECLERC” |
505 | 37 | Wólka Lubelska |
507 | 39 | Borek |
523 | 55 | Łęczna „Stadion” |
540 | 67 | Bogdanka |
550 | 73 | Nadrybie |
Odwóz
Godzina odjazdu | KM | Przystanki |
1425 | 0 | Bogdanka |
1441 | 12 | Łęczna „stadion” |
1456 | 30 | Borek |
1500 | 32 | Wólka Lubelska |
1505 | 35 | Lublin ul. Turystyczna „LECLERC” |
1508 | 36 | Andersa „kładka” |
1510 | 37 | Lwowska „Biedronka” |
1517 | 41 | Krañcowa p. Pogodnej |
1519 | 42 | Krańcowa p. Drodze Męcz. Majdanka |
1521 | 43 | Kunickiego p. Szkole Podstawowej |
1523 | 44 | Kunickiego p. Mickiewicza |
1526 | 46 | Zemborzycka p. Kruczkowskiego |
1529 | 49 | Diamentowa p. Samsonowicza |
1534 | 52 | Zana p. Nadbystrzyckiej |
1536 | 55 | Filaretów p. Zana |
1538 | 56 | Filaretów |
1541 | 57 | Jana Pawła p. kościele |
1543 | 58 | Armii Krajowej p. Jutrzenki |
1545 | 59 | Armii Krajowej „kładka” |
1550 | 60 | Aleje Kraśnickie p. Zana |
1552 | 61 | Aleje Kraśnickie p. Głębokiej |
1554 | 62 | Sikorskiego p. Al. Solidarności |
1557 | 66 | Kompozytorów Polskich p. Północnej |
1600 | 67 | Kompozytorów Polskich „Orfeusz” |
1605 | 68 | Koncertowa „parking” |